Teslimat ve İade Şartları

1.    Kusurlu (Kargo tarafından hasar verildiği tespit edilen gönderilen hariç!), eksik veya yanlış ürün gönderilmediği sürece keyfi iadelerinizi maalesef kabul etmiyoruz.

2.    Ebatı uymadı, model beğenmedim, ürün beğenmedim, yanlış ürün sipariş ettim. vb. tarzı iadeler kabul edilmeyecektir. Bu tarz iadelerde sorumluluk bayilerimize aittir.

3.    Kargo firması olarak ARAS KARGO ile çalışmaktayız. Kargo ayarlarınızı buna göre yapmanızı ve Pdf’lerinizi buna göre iletmenizi rica ederiz.

4. Kargo teslimat sürecinde hasar görmüş, kaybolmuş vb. durumlarda oluşan zararlarınızı kargo şirketinden yasal sorumlu sizler olduğunuz için (mağaza sahibi siz olduğunuzdan dolayı), tanzim etmeniz gerektiğini hatırlatır. Kargo sürecinde oluşan zararlarınızdan cercici.com sorumlu olmadığını hatırlatmak isteriz. Bu noktada ısrarcı olmamanızı rica ederiz.

5. İade politikamızın sizlere uygun olmadığını düşünüyorsanız dilerseniz bayiliğinizi sonlandırabilirsiniz veya başvurunuzdan vazgeçebilirsiniz.

6. Siparişlerinizi zamanında vermemenizden kaynaklanan gecikmelerden ve cezalardan firmamız sorumlu değildir.

7. Kargo şubesine teslim edildikten sonra kargo şubesinin siparişi geç işleme alması, kargo kodunun çalışmaması, kargo personelinin dikkatsizliği vb. durumlarda yaşanan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

8.    Siparişlerinize ait kargo barkodunu mutlaka yükleyiniz. Buna dikkat etmeyen bayilerimizi 5 kez uyardıktan sonra hata devam ediyorsa 5 gün boyunca hesabı kapatılır, 10. kez uyarıdan sonra bayiliği iptal edilir.

9. İade, iptal vb. durumlarda sipariş Bedeliniz cari hesabınıza tanımlanır.

10. Değişim süreçlerinde değişecek ürün önce bizlere teslim edilmelidir. Datamızda tüm ürünler renk ve modellere göre ayrılmıştır. Firmamız tarafından kaynaklanan değişim durumları oluşmadıkça yani ürün yanlış model ve renk gönderilmedikçe, diğer değişim durumlarında sorumluluk size aittir. Kargo bedelleri vb. durumlar

11. Bazı ürünlerimiz değişik renk ve modellerde üretilmekte olup buna göre kolilenmektedir. Bu ürünler açıklama yazısında belirtilmektedir. Ekstra olarak bazı ürünlerde firma koşullara göre inisiyatif alıp birebir benzeri yada muadilini gönderme yoluna gitmektedir. Örneğin beyaz kontrol kalemi yerine sarı gönderilmektedir. Bu tarz ürünleri dileyen bayilerimiz entegrasyon yazılımlarından kapatabilirler. Bu noktada xml data üzerinde özelleştirme yapabileceğiz entegrasyon yazılımları kullanmanız tavsiye ederiz. Hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ücret iadesini nakit olarak isteyen bayilerimiz ödeme platformu kesintisi tutarı sipariş bedelinden düşülerek 3 iş günü içerisinde iletilen banka hesabına ödemeleri yapılır
                                                      
*İş bu politika yükümleri bayilerin sorumluluğunu ve bizlerin sorumluluğunu net bir şekilde anlatmıştır. Gereğini bayilerimize arz ederiz.
Bol kazançlar Dileriz.*

B- SİPARİŞ SÜREÇLERİ


1.    Siparişlerinizde ADRES GİRİŞİ kısmında yer alan Ad - Soyad - Adres - İl - İlçe alanlarını siparişin gönderileceği müşteri bilgilerine göre diğer alanlar olan E-mail - Telefon - T.C. No alanlarına kendi bilgilerinizi giriniz. Buna dikkat etmeyen bayilerimizin siparişlerini adreslerine istediği varsayılacak ve sipariş sizlerin adresine gönderilecektir.

2. Daha sonra “Fatura bilgilerim farklı olsun.” tikini işaretliyiniz.

Fatura adresi kısmında Kurumsalı işaretleyip Vergi levhanızdaki bilgilere göre doldurunuz.

Not: HESABIM kısmında adres ayarlarından fatura bilgilerinizi bir kere tanımlarsanız diğer siparişlerinizde fatura adresiniz otomatik doldurulacaktır.

3. Kargo Şablonu alanına MUTLAKA SİPARİŞİNİZE AİT PAZARYERİ BARKODUNU YÜKLEYİNİZ. İlgili pazaryeri seçimini yaparak MUTLAKA SİPARİŞİNİZE AİT PAZARYERİ KAMPANYA KODUNU YAZINIZ.

4. Sipariş geçerken sipariş notu kısmına gireceğiz bilgi şu şekildedir. (Bu bilgiler yüklenen PDF ve mağazanın, ürünlerimizi veya datayı gayri ticari ve ahlaki kullanmaması için kontrol amaçlı istenmektedir.)
 
Yükleniyor...