XML/Dropshipping Bayiliği

XML BAYİLİK NEDİR ?
 
    Xml bayilik genel anlamda dropshipping yöntemi ile gerçekleştirilen stoksuz satış organizasyonuna verilen genel isimdir. ÇERCİCİ.com olarak, uzun yıllardır e-ticaret setköründe varlığını sürdüren tecrübeli bir firmayız. Dolayısıyla xml konusunda oldukca tecrübeli ve bir çok özel çalışmalar yapabilmekteyiz. 
 
BAYİ ÖZEL İSKONTO ORANI NEDİR ?
 
     ÇERCİCİ.com olarak, ayakkabı kategorilerimizde oldukça iddialı ve 3000' e yakın birbirinden şık modellerimiz vardır. Üretimden direk siz değerli iş ortaklarımıza ulaştırdığımız modellerimiz fiyat olarakta oldukça rekabetçidir. Bizlerde bu rekabetçi fiyatlara ek olarak ekstra %.... iskonto daha iş ortaklarımıza tanımlıyoruz. Ayakkabı kategorimiz harici diğer tüm kategorilermizde ise site üzerinden gördüğünüz fiyatlar alış fiyatlarıdır. 
 
NASIL BAYİMİZ OLABİLİRSİNİZ ?
 
     İş ortağımız olmak artık çok kolay! sitemiz üzerinden "Xml Bayilik Başvuru Formunu" doldurup başvuruyu tamamla demeniz yeterli. Başvurunuz onaylandıktan hemen sonra size iletilen xml linki ile binlerce stoklu ürün ile hemen satışa başlayabilirsiniz! Ürün yükleme, satış-pazarlama ve yaşayabileceğiniz herhangi sorunda ÇERCİCİ.com tecrübeli bayi destek ekibi ile sizin yanınızda.

KARGO SÜREÇLERİMİZ
 
     Sitemizden 12.00'a kadar oluşturulan tüm siparişler aynı gün kargoda! Ayakkabı kategorimizde ise özel üretim modeller olduğundan bu süre en geç 2 iş günüdür. Karma kategorilerdeki  siparişleriniz Aras Kargo ile Giyim  siparişleriniz Sürat Kargo, Ayakkabı siparişlerin ise Yurtiçi Kargo ile gönderilecektir. Tüm kargolama süreçleri hakkında temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.
 
EN BÜYÜK FARKIMIZ DESTEĞİMİZ
 
     Bizi öne çıkaran en büyük farkımız desteğimizdir. Sizlere sağladığımız geniş destek saatleri sayesinde sipariş veya başka bir konuda yaşayacağınız herhangi bir konuya anlık müdahalelerde bulunarak sorunu en kısa sürede çözmeye çalışmaktayız.
 
Yükleniyor...